Історія

Заснований Успенський жіночий монастир в 2006 р. 29 травня 2008 р. був освячений престол на честь Успіння Божої Матері Блаженнішим митрополитом Володимиром.

Жіночий монастир на честь Успіння Божої Матері с. РайківщинаУ монастирі знаходяться місцевошановані ікони Божої Матері «Милующа» і святих благ. кн. Петра і Февронії Муромських. Нині монастир розвивається.

Протягом існування жіночої обителі було проведено багато різноманітних благодійних заходів:

1) Проводиться постійне піклування сестрами монастиря місцевого дитячого садочку. Допомога надається грошовими коштами, одягом, іграшками, шкільними речами та речами повсякденного вжитку. Крім того вихователі і діти отримують духовну літературу, натільні хрестики, ладанки. Проводяться релігійні бесіди.

2) Місцевій Райківщинській багатодітній сім’ї (7 дітей), надається різноманітна допомога.

3) Свято-Успенський жіночий монастир виконує пенітенціарну соціальну місію. Протягом 4 років обитель допомагає Чернігівській жіночій в’язниці речами, продуктами та грошовими коштами. Надсилається велика кількість духовної літератури.

4) Надається благодійна допомога біженцям зі сходу України. В дитячому притулку «Віночок» міста Яготина, перебувають дві багатодітні сімї (16 дітей), які отримують від жіночого монастиря необхідні речі та продукти.

5) Свято-Успенська обитель не залишається байдужою до людських нагальних потреб: постійно годує безпритульних та надає грошову допомогу хворим.